Realizowanie ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „DZIECI UCZĄ RODZICÓW W DOMU”

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, zachęcamy Państwa do skorzystania z serii materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

Szkoła nasza realizuje założenia w/w akcji od początku roku szkolnego .

W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.

Natomiast 17 marca na profilu na Facebooku (Centrum Rozwoju Lokalnego) pojawi się konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody. By wziąć udział w konkursie będzie trzeba w komentarzu zamieścić zdjęcie/zdjęcia z wykonanymi zadaniami.

Materiały można pobrać pod adresem:
https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

#DzieciUcząRodziców

JestemBezpiecznymUczniem.pptx

Zobacz również...

Skip to content