REKRUTACJA DO KLASY I

Do klasy I publicznej szkoły podstawowej dzieci zamieszkałe w obwodzie tej szkoły przyjmowane są na podstawie zgłoszenia rodziców/prawnych opiekunów.

(Wzór zgłoszenia do klasy I dostępny będzie w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły obwodowej)

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

KANDYDATÓW SPOZA OBWODU

DO KLASY I

Zarządzenie Burmistrza Miasta Rumi 2023

ZGLOSZENIE-DO-KLASY-1-REJON

WNIOSEK-DO-KLASY-1-spoza-rejonu

Oświadczenie_-_potwierdzanie_woli

 

 

Obwód SP 10 w Rumi

 Fabryczna, Garbarska, Górnicza, Granitowa, Gryfa Pomorskiego, Hutnicza, Jantarowa, Kombatantów, Ludowa, Marmurowa, Metalowców, Młyńska numery: 1, 2, 3 i 4, Na Stoku, Okrętowa, Polna, Robotnicza, Rybaków, Rymarska, Sabata, Sobieskiego numery nieparzyste oraz numery parzyste oprócz numerów od nr 2 do nr 12, Stalowa, Szkolna, Szyprów, Tkacka, Wodna, Włókiennicza, Zakole, Żwirowa.

Skip to content