RELACJA Z ZAWODÓW

    W dniu 27.04.2024 r na Pływalni MOSIR w Rumi odbyły się III Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych w Pływaniu z Elementami Ratownictwa Wodnego zorganizowane przez Szkołę Podstawową Nr10 w Rumi oraz WOPR Wejherowo. Udział wzięło łącznie 180 zawodników z 13 Szkół Podstawowych z Rumi, Redy, Bolszewa i Gdyni. Zawody przeprowadzone zostały w 3 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców, którzy startowali w 4 konkurencjach:

25m/50m z przeszkodą

25m/50m z pasem ratowniczym/bojką SP

50m z holowaniem manekina/wyławianiem krążków

4x25m sztafeta open z pasem ratowniczym

Sędzia główny zawodów – Kamil Radzikowski

Sędzia startowy – Bartosz Smolik

Obsługa Sędziowska – uczennice SP10 w Rumi

Obsługa Techniczna – uczniowie Salezjańskiego LO w Rumi

Zobacz również...

Skip to content