REWELACJA! W SP 10 NAPRAWDĘ JEST SUPER! NAUCZYCIELE WPROWADZAJĄ MNÓSTWO INNOWACJI!

Uczniowie klasy II A od dnia dzisiejszego rozpoczęli nową formę powitalną ze swoją panią K. NACZK w dość niecodzienny sposób… sami to zobaczcie😊 W kolejne dni każde dziecko będzie bohaterem dnia, z którym koleżanki i koledzy będą się witać. Chcemy zacieśnić swoje przyjacielskie więzy.😊

ZACIEŚNIAMY WIĘZY! REWELACJA!

REWELACJA! W SP 10 NAPRAWDĘ JEST SUPER! NAUCZYCIELE WPROWADZAJĄ MNÓSTWO INNOWACJI!Uczniowie klasy II A od dnia dzisiejszego rozpoczęli nową formę powitalną ze swoją panią.K. NACZK w dość niecodzienny sposób… sami to zobaczcie😊. W kolejne dni każde dziecko będzie bohaterem dnia, z którym koleżanki i koledzy będą się witać. Chcemy zacieśnić swoje przyjacielskie więzy.😊

Opublikowany przez Szkoła podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi Poniedziałek, 4 marca 2019

Zobacz również...

Skip to content