RODZIC

Harmonogram spotkań z rodzicami 2021/2022
Świetlica szkolna

Świetlica czynna jest od 6.30 do 17.00. Na zajęcia świetlicowe mogą uczęszczać uczniowie z klas I – VI. Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko, wypełniają kwestionariusz dostępny u wychowawców świetlicy.

W świetlicy dla kl I – VI opiekę sprawują panie: Iwona Szałkowska, Katarzyna Naczk, Magdalena Tomiak

Biblioteka szkolna

W bibliotece uczniowie mogą przed i po zajęciach odrabiać lekcje, uczyć się, korzystać z komputerów, ciekawie spędzić czas i po prostu odpocząć. Pomocą, wiedzą i doświadczeniem dzielić się będą pani bibliotekarki Anna Wójcicka .

Czas pracy biblioteki

poniedziałek 10.30 – 13.30
wtorek 8.15 – 11.15
środa 10.30 – 13.30
czwartek 8.15 – 11.15
piątek 8.15 –11.15

Opieka medyczna

Gabinet stomatologiczny czynny od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00 w pokoju nr 9 na parterze.
Dyżur pani pielęgniarki w piątek od 7.30 do 10.30 w gabinecie medycyny szkolnej na piętrze.

Strój galowy i codzienny

Podczas ważnych uroczystości uczniów obowiązuje stój galowy. Dziewczęta zakładają białe bluzki i granatowe/czarne spódniczki, natomiast chłopcy białe koszule i granatowe/czarne spodnie. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki powinni  nosić obuwie wizytowe.
Na co dzień uczniowie ubierają się stosownie, schludnie i czysto. Wszystkich uczniów obowiązuje zmienne obuwie z jasną podeszwą.

Dokumenty do uzupełnienia dotyczące Uczniów:

PROCEDURA ZWALNIANIA DZIECKA W CZASIE ZAJĘĆ