Rumia oczami dzieci- 0d

W grupie 3,4 latków realizowany był projekt „Rumia oczami dzieci”. W ramach projektu dzieci poznały przedstawicieli wybranych instytucji oraz dowiedziały się czym zajmują się m. in. P. Burmistrz Michał Pasieczny, zastępcy: p. Piotr Wittbrodt, p. Ariel Sinicki. Dyrektorzy: MOSIR – P. Jolanta Król, MDK – p. Agnieszka Skawińska, Dyrygent chórów, śpiewak operowy – p. Krzysztof Brzozowski MBP – p. Dariusz Rybacki. Ponadto dzieci poznały ciekawe wybrane okolice Rumi. Dowiedziały się jak wygląda herb i logo Rumi oraz co przedstawiają poszczególne elementy. Dowiedziały się także kto jest patronem Miasta Rumi. Kolorowały wybranymi kredkami: pastelami, ołówkowymi i farbą herb i logo Rumi. Poznały również bajki o Rumi.