„Rumia oczami dzieci”

Szanowni państwo,

W związku  ze zmianami w regulaminie projektu, przesyłam poniższą informację:

·         Podsumowanie projektu odbędzie się na festynie „Rumia oczami dzieci” lub  w innej formie przewidzianej przez Organizatora

·         Przedłużony zostaje termin na wykonanie zadani nr 2, sprawozdanie trzeba dostarczyć do 08.05.2020 r.

·         W zadaniu nr 3 w kategorii szkoły podstawowe QUIZ został zastąpiony odwiedzeniem minimum jednego miejsca związanego z historią miasta

·         W zadaniu specjalnym w kategorii szkoły podstawowe został wydłużony termin na wykonanie projektu ekologicznego do 22.05.2020, zaś w kategorii przedszkola termin na wykonanie zadania został wydłużony do 15.05.2020 r.

 

Na bieżąco monitorujemy sytuację i będziemy dostosowywać regulamin do Państwa możliwości. Na pewno nie chcemy zmieniać terminu konkursów indywidualnych: literackiego i plastycznego. Dlatego mamy prośbę o ich rozpromowanie za pomocą dostępnych przez Państwa narzędzi.

W załączniku przesyłam również cały regulamin z naniesionymi zmianami.

 

 

Serdecznie pozdrawiam

Anna Zawielak

Urząd Miasta Rumi

 

Regulamin po zmianach

Zobacz również...

Skip to content