SPORTOWY SUKCES – I miejsce

W dniu dzisiejszym, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Walka była zacięta, emocji dużo. W pierwszym meczu pokonaliśmy SP 7, co dało naszym zawodniczkom motywację do walki. Następny mecz ze Szkołą Salezjanów zakończył się remisem, dzięki któremu wyszliśmy z grupy z pierwszego miejsca. W trudnym meczu półfinałowym pokonaliśmy SP 8 i został nam najtrudniejszy mecz o zwycięstwo. Okazało się, że w finale po raz drugi spotykamy się ze Szkołą Salezjanów, która w drodze do sukcesu pewnie pokonała SP 9. W finale, nasze dziewczyny pokazały klasę uzyskując wynik 3:1. Nasza reprezentacja w składzie: Marta G., Karolina S., Oliwa B., Oliwa B., Martyna S., Wiktoria Z., Paulina S., Pola S., Dominika J. najlepsza w Rumi i będzie reprezentować naszą szkołę oraz miasto na zawodach powiatowych. W zawodach wzięło udział 7 szkół.
Gratulujemy p. A. Radzikowskiej!