Sprawozdanie z realizacji zadania zwykłego: „Poznawanie najważniejszych wydarzeń z historii miasta” .

W ramach projektu „Rumia oczami dziecka” Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi  z ogromnym zapałem przystąpiła do realizacji kolejnych zadań.

W ramach poznawania najważniejszych wydarzeń z historii miasta uczniowie wraz z zaangażowaniem nauczycieli – wychowawców klas zbudowali z kartonu i innych materiałów plastyczno-technicznych wybrane obiekty z terenu naszego miasta. W naszej szkole do tego zadania przystąpili uczniowie z klas drugich i trzecich.

Klasy I-III z naszej szkoły wykonały makiety wybranego obiektu z terenu miasta. Wszystkie eksponaty zostały zaprezentowane na wystawie przy bibliotece na dolnym holu naszej szkoły. Nasi uczniowie wykazali się pomysłowością, talentem architektonicznym i twórczo podeszli do zadania. Pracowali na zajęciach plastyczno technicznych w grupach jak i w formie indywidualnej. Efektem ich pracy są wspaniałe makiety różnych miejsc naszego miasta.

Efektem realizacji zadania jest świadomość i wiedza uczniów na temat ważnych obiektów, miejsc i wydarzeń w naszym mieście.

 

Koordynator projektu SP 10 Rumia

Anna Bieniek

Zobacz również...

Skip to content