Stypendia Burmistrza Miasta Rumi przyznane

Mamy ogromną przyjemność powiadomić, że w dnia 18 grudnia 2018 roku, zostały rozdane stypendia artystyczne i sportowe Burmistrza Miasta Rumi dla uzdolnionej młodzieży z naszego miasta.
Stypendia artystyczne wręczono 13 młodym – zdolnym.
Wśród nich aż sześciu wyróżnionych stypendystów było z naszej szkoły!!!
Na uroczystości rozdania stypendiów Burmistrza Miasta Rumi, za wybitne osiągnięcia teatralne, został wyróżniony cały zespół teatralny „BAMBO”, który stworzył też oprawę artystyczną tej uroczystości.Stypendia otrzymali: Weronika Przychodzeń, Pola Miesztalska, Michał Bach, Jan Rudecki, Mariusz Hallmann – uzdolnieni aktorzy szkolnego zespołu teatralnego „BAMBO” (opiekę artystyczną nad nagrodzonymi uczniami pełni Anna Bronowicka) oraz Julia Turowska – uzdolniona, młoda graficzka komputerowa (p. Krystyna Baranowska).
„BAMBO” tworzą: Michał Bach,  Jan Rudecki, Amelia Wójtowicz, Laura Rettig, Patrycja Bronk, Julia Darga,Maja Mierzejewska, Amelia Miszka, Anna Staniszewska, Gabriela Ścibiorek, Marceli Bisewski, Mariusz Hallmann
W roku szkolnym – 2018/2019 do zespołu dołączyli:
Eryk Moza, Szymon Kreft, Weronika Przychodzeń, Marta Przychodzeń, Karolina Słupecka, Maja Patek

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie GRATULUJEMY!!!

 

 

 

Zobacz również...

Skip to content