STYPENDYŚCI 2019/2020

  1. Za osiągnięcia naukowe stypendium  Burmistrza Miasta Rumi otrzymały:  Weronika Przychodzeń  Julia Chmielecka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
  2. Za osiągnięcia naukowe stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego otrzymała: Julia Chmielecka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
  3.   Udział w programie Zdolni z Pomorza: Tomasz Ebertowski                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
  4. Stypendium w ramach Pomorskiego Programu Pomocy Stypendialnej dla uczniów z wysokimi wynikami w nauce: Julia Chmielecka                                                            
Skip to content