STYPENDYŚCI 2019/2020

  1. Za osiągnięcia naukowe stypendium  Burmistrza Miasta Rumi otrzymały:  Weronika P.  Julia Ch.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
  2. Za osiągnięcia naukowe stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego otrzymała: Julia Ch.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
  3.   Udział w programie Zdolni z Pomorza: Tomasz E.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
  4. Stypendium w ramach Pomorskiego Programu Pomocy Stypendialnej dla uczniów z wysokimi wynikami w nauce: Julia Ch.                                                           
Skip to content