SUKCES NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Już po raz XV w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych w Gdańsku 6.11.2018 r. odbył się Wojewódzki Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej dla uczniów gimnazjów oraz siódmych i ósmych klas szkół podstawowych województwa pomorskiego.

Celem konkursu było:
uświetnienie obchodów święta narodowego 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości,
krzewienie postaw patriotycznych wśród młodzieży,
przekazywanie tradycji narodowej kolejnym młodym pokoleniom, ocalenie polskiej spuścizny historycznej od zapomnienia.

Nasz uczennica Weronika Przychodzeń otrzymała II miejsce w XV Wojewódzki Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej. Gratulujemy sukcesu naszej uczennicy  oraz opiekunowi p. A. Bronowickiej. Nagrody wręczył wiceprezydent Gdańska Piotr Kowalczuk.

Zobacz również...

Skip to content