Sukcesy i wspólne świętowanie kół PZPOW

W dniu 17 grudnia w Wejherowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród w Pomorskim Konkursie plastyczno – literackim „Gwiazdka tuż, tuż”. Wśród nagrodzonych znalazły się:

Daria Pisarska I miejsce w kat. grafika komputerowa kl.7-8 (opiekunka K. Baranowska)

Nadia Rydzińska wyróżnienie w kat. plastycznej klas I-III (opiekunka A. Kowal)

Amelia Giedrowicz wyróżnienie w kat. plastycznej kl. IV-VI (opiekunka B. Fręśko)

Dziewczęta wykonały swoje prace podczas zajęć kół zainteresowań.

Po południu w naszej szkole odbyła się wspólna wigilia kół: grafiki komputerowej, małych form plastycznych oraz regionalnego. Aby tradycji stało się zadość, pani Alicja przeczytała fragment Pisma Świętego, a potem wszyscy składali sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. Przy pięknie przystrojonym stole nie zabrakło pierników, ciastek, mandarynek i słodyczy. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, aby poczuć już magiczny, świąteczny czas.

B. F.

 

 

 

 

Zobacz również...

Skip to content