Światowy Dzień Książki

Witajcie!
23 kwietnia czeka nas ważny dzień, czyli Światowy Dzień Książki, a wiemy jak wielu z Was je kocha. Przypomina nam się teraz wspólne czytanie w świetlicy takich pozycji jak cykl  „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, czy „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.
Do czytania książki nie potrzeba wiele i to jest właśnie piękne, ale z pewnością bardzo przydatna może okazać się zakładka do książek. Jeśli do tego jest jeszcze samodzielnie wykonana, to już w ogóle bajka! Wzór na zakładkę – króliczka możecie znaleźć tutaj:
A tutaj znajdziecie wzór na zakładkę – dziewczynkę:
Możecie podczas robienia zakładek wysłuchać audiobooków o swoich ulubionych skarpetkowych bohaterach:
 „Banda czarnej frotte. Skarpetki powracają” 
„Nowe przygody skarpetek”

Miłego czasu w świecie książek!

Zobacz również...

Skip to content