ŚWIETLICOWY KĄCIK

Witamy Was serdecznie!
Dzisiaj chciałybyśmy Wam zaproponować na początek zabawy z językiem angielskim. Na dobry początek zapraszamy do wysłuchania piosenki w języku angielskim na temat wynalazcy telefonu Aleksandra Grahama Bella:
Zapewne wiecie już, że telefon pomaga nam w komunikowaniu się z innymi ludźmi, którzy są od nas oddaleni. Zwłaszcza teraz pamiętajmy o tym, by zadzwonić do naszych bliskich, z którymi jeszcze nie możemy się spotykać.
Telefon to jeden z największych wynalazków ludzkości. W linku poniżej możecie zapoznać z listą wynalazków, które stworzyły dzieci – może w Waszych głowach też drzemią pomysły na innowacje, które będziemy mogli wykorzystać w naszym świecie – trzymamy kciuki 🙂
Na zakończenie zapraszamy Was do wysłuchania intrygującego audiobooka „Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie”:
 Trzymajcie się ciepło!

Zobacz również...

Skip to content