SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Bezpieczna droga”

14 października 2019r na apelu porządkowym dla klas I – III nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla klas 0 – III pod hasłem „Bezpieczna droga”. Był on podsumowaniem wielu przeprowadzonych we wszystkich klasach zajęć, dotyczących bezpieczeństwa dzieci na drodze do szkoły oraz ze szkoły. Uczniowie poznawali zasady ruchu drogowego, rodzaje znaków drogowych, odbyły się spotkania z policją. Wszystkie te działania zaowocowały pracami plastycznymi, które w ciekawy sposób pokazały jak należy bezpiecznie zachowywać się na drogach.
WYNIKI KONKURSU:
I miejsce – Małgorzata Rojek
I miejsce – Dominik Wincenciak
II miejsce – Barbara Dombrowska – Suska
II miejsce – Zuzanna Kummer
III miejsce – Agata Hallaman
III miejsce – Magdalena Kowalczuk
Wyróżnienie – Alan Trapla
Wyróżnienie – Amelia Gackowska
Nagrodzonym uczniom gratulujemy i zapraszamy do galerii prac, która znajduje się na ścianie przy stołówce szkolnej oraz kolejnych konkursów!!!Organizatorzy: Sylwia Selka, Anna Bronowicka, Dominika Rochalska.

Zobacz również...

Skip to content