Turniej OMTTK – etap powiatowy

   Dnia 21.04. dwie drużyny naszej szkoły w składzie: Piotr Złoch, Szymon Osika, Szymon Piwoński oraz Zuzanna Hennig, Julia Brzozowska, Kamil Hennig wzięli udział w XLVIII Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno – Krajoznawczym – etap powiatowy.
W programie turnieju znalazły się elementy wiedzy teoretycznej z zakresu turystyki kwalifikowanej, krajoznawstwa i terenoznawstwa, jak również konkurencje sprawnościowe takie jak: marsz na orientację, rowerowy tor przeszkód, sprawdzian umiejętności udzielania pierwszej pomocy, turystyczne ABC – praktyczny sprawdzian umiejętności przydatnych turyście. W tym roku zadaniem naszych drużyn było zapoznać się z poszczególnymi konkurencjami i jak najlepiej sobie z nimi poradzić. Obie drużyny w stu procentach zrealizowały założony plan, zajmując odpowiednio 4 i 6 miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów już w przyszłym roku.

Zobacz również...

Skip to content