Tydzień z patronem Miasta Rumi- grupa 0c i 0d

Ostatnio w grupie 3 i 4 latków realizowany był projekt „Tydzień z patronem Miasta Rumi”. W ramach projektu dzieci poznawały historię życia św. Jana Bosko, i jak on próbowały chodzić po lini😉, żonglować, a także szyły etui na drobne skarby i  wypychały rybki. Z uwagą i zaciekawieniem doświadczały sztuczek m. in. : sztuczka z balonem, który nie pękał pomimo wbicia igły, patyk, który nie spada gdy się go puści oraz zobaczyli coś czego nikt dotąd nie widział- a później już nikt nigdy tego nie zobaczy- znikającą monetę… Następnie śpiewały piosenki o ks. Bosko, wykonały chorągiewki z patronem, kolorowały postać Świętego i bawiły się słówkami włoskimi. Układały także puzzle oraz wykonały pizzę. Na koniec oglądały prezentacje multimedialną z życia naszego patrona.

 

Zobacz również...

Skip to content