Uczniowie naszej szkoły zapraszają na Koncert Noworoczny

🎼 Drodzy Melomani, już 9 stycznia ( niedziela ) 2022 roku o godzinie 19:00 w Parafii Św. Józefa i Judy Tadeusza w Rumi, odbędzie się Koncert Świąteczno-Noworoczny – Rumia 2022 🎶❤️

🎼 Na wydarzenie serdecznie zapraszają: Pani Gabriela Lisius – Starosta Powiatu Wejherowskiego oraz pomysłodawca koncertu Marek Gerwatowski – dyrektor artystyczny Rumskich Spotkań Muzycznych.🎶❤️
🎼Wystąpią wybitni artyści scen operowych i musicalowych w Polsce, śpiewacy operowi: Monika Korybalska – mezzosopran – solistka Opery Krakowskiej, Tomasz Rak – baryton, współpracujący m.in. Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie, aktorzy musicalowi: Edyta Krzemień – śpiew, Przemysław Zubowicz – śpiew, artyści współpracujący m.in. z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie czy Teatrem Muzycznym w Gdyni.🎶❤️
🎼 Usłyszymy także wykonawców związanych z powiatem Wejherowskim: Emilia Kulaszewicz – śpiew, Zespół Śpiewaczy Św. Cecylia Rumia oraz Chór Dziecięcy z Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi w Rumi ( przygotowanie: Krzysztof Jan Brzozowski ), Chór Cantores Veiherovienses z Wejherowa ( przygotowanie: Tomasz Chyła ), Chór Dziecięcy Ergo Cantemus ze Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi oraz Schola parafialna ( przygotowanie: Beata Awsiukiewicz )🎶❤️
🎼 Wszystkim wykonawcom towarzyszyć będą znakomici instrumentaliści: Andrzej Sienkiewicz – fortepian, Emilia Chyła – skrzypce, Tomasz Chyła – skrzypce, Katarzyna Kamińska – wiolonczela, Dawid Głowacki – klarnet, Michał Bąk – kontrabas, Tomasz Skrętkowski – instrumenty perkusyjne.🎶❤️
🎼 Autorami aranżacji są: dyrygent i kompozytor Rafal Kloczko – conductor, a także instrumentaliści, którzy wystąpią podczas koncertu.🎶❤️
🎼 Artyści wystąpią pod dyrekcją rumianina – Krzysztofa Brzozowskiego.🎶❤️
🎼 Koncert poprowadzi Marek Gerwatowski – tenor pochodzący z Rumi, artysta Opery Krakowskiej, dyrektor artystyczny wydarzenia.🎶
🎼 W programie koncertu: kolędy, utwory świąteczne, muzyka operowa, musicalowa i rozrywkowa.❤️🎶
Organizatorzy: Powiat Wejherowski , Rumskie Spotkania Muzyczne
Sponsorzy: Budimex SA PEWIK GDYNIA Sp z o.o. , NZOZ NR 1 i NZOZ NR 1 „Bukowa”, OPEC z nami cieplej, Rolety CROSS, MicroSystem, S & T Trucking Inc, Bella – Dent Gabinet StomatologicznyMarek Mroczkowski, Nadleśnictwo Wejherowo, Centrum Handlowe Port Rumia oraz Anonimowi Sponsorzy.
Partnerzy: Zespół Śpiewaczy Św. Cecylia Rumia, MDK RUMIA, Fundacja Art of Freedom, Miasto Rumia
Uwaga! Podczas wydarzenia obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz przestrzeganie zasad sanitarno – epidemiologicznych.
Wstęp wolny.
Dodatkowo Koncert zostanie wyemitowany w późniejszym terminie na facebooku: Powiat Wejherowski oraz Rumskie Spotkania Muzyczne. Szczegóły zostaną podane po koncercie.

Zobacz również...

Skip to content