Uroczyste zakończenie międzynarodowego projektu „Z kulturą mi do twarzy”

W czwartek 11.05.2023r w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste zakończenie międzynarodowego projektu, innowacji pedagogicznej „Z kulturą mi do twarzy” realizowanego na warsztatach języka kaszubskiego. Uczniowie klas 1-3 zaprezentowali występ artystyczny, składający się z kaszubskich tańców, śpiewu i recytowania wierszy. Pani Dyrektor Beata Kędzierska wręczyła certyfikaty uczestnikom projektu. Gratulujemy naszym wspaniałym uczniom oraz pani Eugenii Wickiej, która była głównym koordynatorem. Serdecznie dziękujemy za obecność wyjątkowym gościom- dyrektor MDK w Rumi pani Agnieszce Skawińskiej, prezesowi zrzeszenia kaszubsko- pomorskiego o/ Rumia panu Józefowi Lanc, radnej pani Teresie Hebel, podinspektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu pani Małgorzacie Wirkowskiej.

Zobacz również...

Skip to content