V Wojewódzki Festiwal Wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko” już za nami!

Chcemy bardzo serdecznie podziękować i podkreślić, że Festiwal „Piosenka jest dobra na wszystko” udało nam się stworzyć dzięki zaprzyjaźnionej od lat firmie „DAMI” z Gdyni.

Pani Mirella Adamczyk ufundowała nagrody główne i nagrody „pocieszajki” dla wszystkich uczestników festiwalu.
– Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 10 w Rumi
Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 10 w Rumi
– upominki dla Jury
– Rodzicom:
– Pani Natalii Pol, Pani Natalii i Kamilowi Tumińskim (Royal Catering), Panu Krzysztofowi Wasikowi (Restauracja Jaga), Pani Iwonie Trapli, Pani Agnieszce Wincenciak, którzy wykazali się umiejętnościami cukierniczymi na miarę uczestników programu Bake Off – Ale ciacho! , zaopatrując naszą ekskluzywną kawiarenkę festiwalową
„Pod salą Gimnastyczną”
w przepyszne ciasta!
– MOSiR w Rumi
Pan Jan Cząstka i Pan Andrzej Foltynowicz, którzy odpowiadali za nagłośnienie i obsługę techniczną Festiwalu
Wszystkim BARDZO, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!
Sylwia Selka
Anna Bronowicka
Katarzyna Naczk
Alicja Kreft – Zwara

PROTOKÓŁ
V WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI
„Piosenka jest dobra na wszystko”

W dniu 06.04.2019r w Szkole Podstawowej nr 10 w Rumi odbył się V Wojewódzki Festiwal Piosenki „Piosenka jest dobra na wszystko”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 0 – III szkół podstawowych.
Do konkursu przystąpiło 31 wykonawców: 21 solistów oraz 12 zespołów z 20 szkół województwa pomorskiego: SP 10 Rumia, SP 9 Rumia, SP 6 Rumia, SP 5 Wejherowo, SP 44 Gdańsk, SP 18 Gdynia, ZSP Mosty, SP 6 Gdynia, SP 2 Żukowo, Stowarzyszenie Edukacja plus Integracja Banino, SP 79 Gdańsk, SP 1 Luzino, SP 28 Gdynia, ZSP Szemud, SP Pogórze, Przedszkole w Redzie, Przedszkole 62 Gdańsk, Przedszkole 51 Gdańsk, SP 4 Reda, Stowarzyszenie „Kuźnia Talentów”. Konkurs podzielony został na dwie kategorie wiekowe: klasy 0 – I (soliści, zespoły) oraz klasy II – III (soliści, zespoły). Łącznie wystąpiło 80 dzieci.
Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców Jury w składzie:
Przewodnicząca: Ewelina Machalewska – absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku – wydział aktorsko – musicalowy,
Członkowie: Klaudia Groth – studentka wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Bydgoszczy – wokalistyka i prowadzenie zespołów wokalnych,
Kamila Lewicka – absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, absolwentka Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej w Słupsku – kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, Jakub Falkowski – absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie trąbki, oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie trąbki barokowej.
biorąc pod uwagę następujące kryteria:
 muzykalność i walory głosowe;
 poczucie rytmu;
 interpretację;
 dykcję i intonację;
 dobór repertuaru;
 ogólny wyraz artystyczny;

Zobacz również...

Skip to content