V Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Malowała Jesień”

Rozstrzygnięcie V Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,, Malowała Jesień” wpisany w Wojewódzki Kalendarz Imprez dla dzieci i młodzieży na rok szkolny 2018/2019 .
W dniu 30.11. 2018 odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu “Malowała jesień”. Gości przywitała Pani dyrektor Beata Kędzierska, a następnie obejrzeliśmy występ zespołu ,, URWISKI,,. By umilić pobyt w naszej szkole, zaprosiliśmy wszystkich uczniów do udziału w jesiennych zabawach. Po takim wstępie nastąpiła część oficjalna czyli wręczenie dyplomów i nagród, a było ich niemało. Dziesięć dla klas pierwszych i dziesięć dla klas czwartych. Wybór najciekawszych prac był trudny, gdyż dzieci mają wielki talent, a jury wyłoniło je spośród 110. Miłym akcentem był słodki poczęstunek przygotowany przez mamy naszej szkoły. Serdeczne podziękowania kierujemy do p. J. Gojka,p. A. Kowal,p. K. Naczk, p. A. Bronowickiej – opiekuna zespołu ,,Urwisy” oraz Rady Rodziców.

 

Zobacz również...

Skip to content