V Wojewódzki Konkurs pt.”Baśnie i legendy kaszubskie w komiksie” rozstrzygnięty!

2 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie V Wojewódzkiego Konkursu pt.”Baśnie i legendy kaszubskie w komiksie”. Przybyłych na tę uroczystość gości powitano inscenizacją podania pt. “Ogień na Rozewiu”, w której wystąpili uczniowie klas
VI a, VII a oraz VII c.
Po przedstawieniu pani dyrektor wręczyła dyplomy oraz nagrody, które zostały ufundowane przez Urząd Miasta Rumi.
W grupie klas starszych przyznano:
I miejsce – Julii Zdrojewskiej;SP 1 Słupsk
II miejsca – Annie Pachaly; SP 4 Rumia oraz Marcie Rzeszótko; SP 10 Rumia
III miejsce – Julii Walendzik; SP 4 Rumia
wyróżnienie – Martynie Dubieli, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Dębnicy Kaszubskiej.
W grupie klas IV-VI przyznano:
I miejsce – Mai Barei; SP 4 Rumia
II miejsca -Marcie Mierzejewskiej; Happy Kids Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznym Osowa oraz Julii Paczul;SP 4 Rumia
III miejsca – Laurze Rettig; SP 10 Rumia oraz Milenie Zdunowskiej; SP 4 Rumia i Annie Szczerkowskiej ;PZPOW Wejherowo
wyróżnienia – Agacie Czosce ;SP 8 Wejherowo oraz Natalii Czosce ;SP 8 Wejherowo.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnym roku szkolnym.