Warsztaty Pierwszej Pomocy w Przedszkolu ” Słoneczna Jedynka „

Dzieci- Dzieciom Dorotka, Iga, Oliwka i Zuzanka razem z p. K. Naczk zawitały w przedszkolu „ Słoneczna Jedynka”, by zapoznać przedszkolaki, jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej… Z powodu awarii statku kosmicznego, na Ziemię wylądowali Kosmici: Sigma i Atena. Zapragnęły się nauczyć od Ziemian czegoś ważnego. Dzieci zaproponowały pokaz udzielania pierwszej pomocy i ułożenie poszkodowanego w pozycji bocznej –  w oczekiwaniu na lekarza. Kosmici szybko się nauczyli i postanowili pozostać na naszej planecie.                                                                                                                   Przedszkolaki ochoczo ćwiczyły to zadanie razem z Sigmą, Ateną , Igą i Oliwką. Było sympatycznie, przedszkolaki z paniami zaprosili nas na kolejne spotkania.

 

 

Zobacz również...

Skip to content