Wielki Maraton Czytelniczy !

Martyna Boike laureatką ogólnopolskiego konkursu

            14 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wielki Maraton Czytelniczy . Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem – wzięło w niej udział ponad 8000 uczniów z całej Polski. W zmaganiach w grupie klas IV-VI  wzięło udział 2215 z 224 szkół, w tym nasze dwie czwartoklasistki: Martyna Boike oraz Natalia Kwiatkowska.

            Z dumą informujemy, że Martyna Boike zdobyła tytuł laureatki WMC. Serdecznie gratulujemy i życzymy Jej kolejnych sukcesów konkursowych oraz niezwykłych spotkań z książką.

 

Gratulujemy Martynie sukcesu oraz dziękujemy p. S. Popczyk za przygotowanie uczennicy do konkursu.

Zobacz również...

Skip to content