Wigilia w grupach przedszkolnych

馃巹 0A

Czas oczekiwania na 艢wi臋ta Bo偶ego Narodzenia w naszym przedszkolu zako艅czy艂 si臋 wsp贸ln膮 wigili膮, kt贸ra odby艂a si臋 21 grudnia. Dzieci w tym dniu wsp贸lne kol臋dowa艂y, sk艂ada艂y sobie 偶yczenia oraz zjad艂y wigilijny pocz臋stunek.

馃巹 0B

Przedszkolaki z grupy 0B przy wigilijnym stole sk艂ada艂y sobie 偶yczenia i zajada艂y si臋 smako艂ykami przyniesionymi przez rodzic贸w. Nast臋pnie nasz膮 grup臋 odwiedzi艂 Gwiazdor, kt贸ry obdarowa艂 wszystkie dzieci 艣wi膮tecznym prezentem.

 

馃巹 0C

Wigilia grupy 0c zosta艂a poprzedzona 艣wi膮tecznym wyst臋pem. Pocz臋stunek i wsp贸lne 艣wi臋towanie by艂o najlepsz膮 nagrod膮 dla naszych utalentowanych 4-latk贸w.

馃巹 0D

W grupie 3 latk贸w podczas spotkania wigilijnego przy stole, dzieci wys艂ucha艂y fragment s艂owa Bo偶ego o narodzeniu Pana Jezusa, 艣piewa艂y kol臋dy, z wykorzystaniem instrument贸w, dzieli艂y si臋 op艂atkiem, rozmawia艂y. By艂o to bardzo sympatyczne i serdeczne pe艂ne ciep艂a spotkanie. 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

 

Przedszkolaki przesy艂aj膮 Pa艅stwu 偶yczenia 艢wi膮teczne w poni偶szym filmie:

 

 

 

Zobacz r贸wnie偶...

Skip to content