WIWAT MAJ, 3 MAJ!

  Z okazji 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w naszej szkole odbyło się uroczyste przedstawienie. Uczniowie perfekcyjnie wcielili się w przypisane im role m. in. wybitnych polskich patriotów oraz króla, zwykłych mieszczan i chłopów, a także i podstępnych zaborców. Ponadto na uznanie zasługują również i narratorki całej akademii, które wykonały bardzo dobrą pracę. Ducha epoki oddały doskonale dobrane kostiumy i stroje. Cały występ uświetnił chór szkolny oraz patriotyczna scenografia.
Przedstawienie odbyło się w dwóch turach, a przyjemność oglądania na scenie swoich kolegów i koleżanek, mieli uczniowie klas IV-VIII. Wkład pracy wszystkich osób zaangażowanych w przedstawienie został nagrodzony gromkimi brawami.
Wszystkim osobom pomagającym w przygotowaniu uroczystych obchodów Uchwalenia Konstytucji 3 maja serdecznie dziękujemy. Natomiast aktorom za ich poświęcenie, liczne próby, perfekcyjne przygotowanie, a w szczególności wspaniałą grę – gratulujemy!

Społeczność SP 10

Zobacz również...

Skip to content