Włączamy się w akcję ” Szkoła z pozytywną uwagą”

Listopad miesiącem narzekania, że szybko zapada zmrok, narzekania na zmęczenie? Nie!
Włączamy się w akcję ” Szkoła z pozytywną uwagą”
#pozytywnauwaga

„Zaczynamy w listopadzie, bo to najtrudniejszy miesiąc w roku – dzieci są zmęczone, szybko robi się ciemno, a nauki coraz więcej. Niech jak najwięcej uczniów dostanie teraz pozytywną uwagę od swoich nauczycieli – oficjalnych, wpisanych do dzienniczków. Przegońmy wspólnie smutek ze szkolnych korytarzy. Dzielcie się z nami tymi uwagami – już wkrótce ogłosimy dla Was też konkurs. Co ważne, chwalmy siebie. Rozmawiajmy z nauczycielami, im także powiedzmy coś dobrego. Nic przecież tak nie motywuje do lepszej pracy jak dobre słowo. Nie czekajcie na listopad, nie czekajcie nawet na jutro. Zacznijcie już dziś.

Zobacz również...

Skip to content