Wyprawka ucznia klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rumi na rok szkolny 2021/202

W plastikowym pudełku (papierowe pudełka rozrywają się):

• 2 zeszyty w wąską linię kolorową (16 kartkowe) – sugerowane: zeszyty Nowej Ery – A (klasa 1B)
    • 2 zeszyty w kratkę kolorową (16 kartkowe) – sugerowane: zeszyty Nowej Ery – A (klasa 1B)
    • farby plakatowe
    • farby akwarele
    • pędzle – 3 różnej grubości
    • kubek na wodę do malowania
    • podkładka na ławkę duża
    • plastelina 12 kolorów
    • kredki świecowe „Bambino” i pastele olejne – 12 kolorów
  • blok  techniczny A4 biały
    • blok techniczny  A4 kolorowy
  • blok  rysunkowy A4 biały
    • blok rysunkowy  A4 kolorowy
    • 1 ołówek B
    • gumka
    • klej w sztyfcie
    • wycinanka duża
    • kolorowa bibuła
    • 1 teczka na gumkę

Pudełko i PRZYBORY NALEŻY PODPISAĆ

W plecaku:

• 1 zeszyt w wąską linię kolorową (16 kartkowy) – Nowa Era – sugerowane: zeszyt Nowej Ery – A (klasa 1B)
  • 1 zeszyty w kratkę kolorową (16 kartkowy) – Nowa Era– sugerowane: zeszyt Nowej Ery – A (klasa 1B)

Piórnik, a w nim:

• kredki ołówkowe
  • 2 ołówki B
  • gumka
  • temperówka ze zbiorniczkiem
  • klej w sztyfcie
  • nożyczki
  • linijka (20cm z zaznaczonym zerem)

Inne informacje:

Obuwie zmienne:

Obuwie zmienne na białej podeszwie – gumowej lub kauczukowej (ze względu bezpieczeństwa) Dzieci mogą też w tych butach ćwiczyć na lekcjach w – f, o ile są to buty sportowe)

Strój na w-f  powinien być włożony do tekstylnego i podpisanego worka.
• biała koszulka do ćwiczeń, spodenki lub spodnie dresowe, czy leginsy  (granatowe lub czarne), buty sportowe na w-f na kauczukowej lub gumowej podeszwie!!!

Wszystkie zeszyty i książki – które dzieci dostaną w szkole, należy obłożyć i podpisać na zewnętrznej stronie.