Występ zespołu Bambo w SP 40 w Gdyni

W piątek 1 lutego 2019 roku, na zaproszenie Szkoły Podstawowej Nr 40 im. kpt. ż. w. Karola Olgierda Borchardta, zespół teatralny „BAMBO” przedstawił nagrodzony na Pomorskim Konkursie Jasełek w Gdyni spektakl „Bez miłości nie ma lepszego świata.”
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ciepłego i serdecznego przyjęcia nas w tej szkole.
… A tyle słów uznania, które usłyszeliśmy od dyrekcji, nauczycieli, zaproszonych rodziców oraz uczniów, przerosło nasze oczekiwania.
Przedstawienie i zespół „BAMBO” zachwycił widzów tak, że oglądający postanowili przyznać Nagrodę Publiczności Marcelemu Bisewskiemu.
Po występie czekał na nas słodki poczęstunek oraz słodki upominek dla każdego młodego aktora.
Wracając, czuliśmy się jakby przyznano nam Grand Prix na konkursie, a był to „zwykły” występ dla pięknej publiczności.