ZACZYTANA DZIESIĄTKA bierze udział w akcji „ JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”

W dniu dzisiejszym, oprócz czytania z udziałem całej społeczności szkolnej wraz z rodzicami, udaliśmy się do Urzędu Miasta Rumia. Ku naszej radości pracownicy z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu wraz z Panem wiceburmistrzem Piotrem Wittbrodtem przyjęli nasze zaproszenie na plac obok fontann, by wspólnie spędzić czas przy książce. W ten sposób chcieliśmy dać uczniom okazję do poczytania sobie w gronie nie tylko koleżanek i kolegów, ale i władz miasta, przy tym w miłych okolicznościach, bez dorabiania wielkiej filozofii. Głównym celem dzisiejszego dnia było i zawsze będzie budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z wolnym czasem i rozrywką. W dowód podziękowania za wspólnie spędzony czas, wręczyliśmy specjalnie przygotowaną na tę okazję pamiątkę z wizerunkiem przedstawicieli gazetki szkolnej „Kurierek z rumskiej 10-tki”.

http://tymczasemwrumi.pl/2019/06/07/jak-nie-czytam-jak-czytam-zaczytana-sp-nr-10-w-rumi/?fbclid=IwAR3dqaG4jzYduibAP9VsgjMHO9-EdrNFsRgIvXshgKXwPNxWHDehW-2RQlw

 

Zobacz również...

Skip to content