Zawody w piłkę ręczną dziewczyn

 W dniu 27.02.2023 r. odbyły się Miejskie Igrzyska w Piłce ręcznej dziewcząt. Nasza reprezentacja pokazała klasę i awansowała do reprezentowania miasta Rumi w zawodach powiatowych 💪💪💪
Igrzyska Powiatowe miały miejsce dzisiaj 02.02.2023r w SP6 w Wejherowie. Ze względu na dużą liczbę zespołów, mecze odbywały się w grupach. Walka była zacięta, nasze dziewczyny zostawiły na boisku wiele potu i całe serce. O wyjściu z grupy zadecydowała seria rzutów karnych. Nasza bramkarka Lena stanęła na wysokości zadania, broniąc decydujący rzut 👏👏👏
Kolejne mecze były bardzo wymagające, gdyż grały w nich najlepsze zespoły. Ostatecznie zespół nasz uplasował się na 4 miejscu 👏👏👏 co oznacza, że dziewczyny są czwartym zespołem w powiecie wejherowskim.

Brawo wy 💪💪💪

Zobacz również...

Skip to content