Zimowisko w Tatrach

Termin 17. 01 – 24. 01. 2020 r.
koszt – 1 400 zł. /ubezpieczenie, dojazd autokarem, wyżywienie, noclegi, wycieczki, bilety wstępów, opieka wychowawców/
Zapisy – Beata Awsiukiewicz –  gabinet 49


Gdzie jedziemy?
Małe Ciche – to jedna z najbardziej urokliwych wiosek podhalańskich, leżących u podnóża Tatr Wysokich. Piękne widoki, cisza, spokój ale także doskonała infrastruktura tu naprawdę można wypocząć.
A zimą? Zimą Małe Ciche zmienia się w prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów! Bliskość cenionej Stacji Narciarskiej Małe Ciche oraz doskonałe warunki klimatycznie zapewniają odpowiedni wypoczynek w okresie ferii zimowych.
Oferujemy:
Baseny termalne
W programie wyjście do term w Białce, czyli dobra okazja na relaks po szaleństwach na mrozie. Do wyboru: zjeżdżalnie, baseny z torami, dzika rzeka, jacuzzi. Idealnie zimą sprawdza się też zewnętrzny basen termalny, z którego można korzystać nawet przy temperaturze minus 10 stopni!
Lodowisko
Wyjście na lodowisko to punkt obowiązkowy każdego zimowiska. Nieważne, czy umiesz jeździć, czy dopiero zamierzasz nabić sobie kilka siniaków – wiadomo, że zabawa będzie przednia.
Kulig po okolicy z pochodniami
Wycieczka do Zakopanego
Nauka jazdy na nartach pod czujnym okiem instruktora
A ponadto w programie: dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, totalne bitwy na śnieżki, konkurs na najładniejszego bałwana, gry i zabawy integracyjne.
Wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja – góralska domowa kuchnia
Noclegi są zarezerwowane w Małym Cichym „U Elżbiety”
– noclegi w pokojach 2-,3-,4-,5-osobowe,
W obiekcie znajduje się miejsce na przechowanie sprzętu sportowego.
Obiekt znajduje się w pobliżu Stacji Narciarskiej “Małe Ciche”.

Co Zabrać?
Wygodny i ciepły strój sportowy do zajęć w terenie, wygodne obuwie do wędrówek pieszych, strój na basen, ciepłą bluzę lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, czapkę, szalik i rękawiczki, odzież do zajęć na stoku, krem z filtrem, sprzęt narciarski, łyżwy/jeżeli ktoś nie ma wypożyczymy na miejscu za dodatkową opłatą/
– wypożyczenie sprzętu narciarskiego – narty – 30 zł za dzień
Wypożyczenie sprzętu narciarskiego: narty, kijki, buty, kask.

Zobacz również...