ZIMOWISKO W TATRACH

Nasza szkoła we współpracy z Parafią p.w. św. Józefa i św. Tadeusza w Rumi  organizuje zimowisko w Tatrach dla dzieci i młodzieży.

Termin: 16.02 – 22.02.2019
Małe Ciche – Murzasichle – Szaflary – Zakopane

koszt – 1 400 zł. /ubezpieczenie, dojazd autokarem, nocleg, wyżywienie, wycieczki, bilety wstępów, opieka wychowawców/

 

 

Nawiąż nowe przyjaźnie, spędź dobry czas ze swoimi przyjaciółmi, oderwij się od codzienności – pojedź na zimowisko w Tatry. Wyjazd dla tych, którzy kochają narty oraz tych, którzy chcą aktywnie spędzić tydzień w górach. Wyważyliśmy program tak, aby każdy znalazł coś dla siebie: będziemy relaksować się w basenach termalnych, jeździć na nartach, łyżwach, wyruszymy na wycieczkę do Zakopanego by zwiedzić zimową stolicę Polski.
Baseny termalne
W programie wyjście do term w Szaflarach, czyli dobra okazja na relaks po szaleństwach na mrozie. Do wyboru: zjeżdżalnie, baseny z torami, dzika rzeka, jacuzzi. Idealnie zimą sprawdza się też zewnętrzny basen termalny, z którego można korzystać nawet przy temperaturze minus 10 stopni!
Lodowisko
Wyjście na lodowisko to punkt obowiązkowy każdego zimowiska. Nieważne, czy umiesz jeździć, czy dopiero zamierzasz nabić sobie kilka siniaków – wiadomo, że zabawa będzie przednia.
Zjazdy na byle czym
Obmyślcie plan, skupcie się i wykonajcie samodzielnie konstrukcjo-budowlę, na której wystartujecie w jedynym w swoim rodzaju konkursie zjazdów na byle czym. Oczywiście inwencja i pomysłowość zostanie nagrodzona, to w końcu konkurs smiley.
Kulig
Nauka jazdy na nartach
A ponadto w programie: dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, totalne bitwy na śnieżki, konkurs na najładniejszego bałwana, gry i zabawy integracyjne, wieczorne maratony filmowe, kultowe planszówki.
Wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja. Obóz się zaczyna i kończy śniadaniem. Ostatniego dnia uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.
Noclegi są zarezerwowane w Małym Cichym „U Elżbiety”: obiekt, położony w przepięknej i spokojnej miejscowości Małe Ciche w pobliżu Stacji Narciarskiej “Małe Ciche”, noclegi w pokojach 2-,3-,4-,5-osobowe, góralska domowa kuchnia W obiekcie znajduje się miejsce na przechowanie sprzętu sportowego.
Kontakt – tel. 602198325

Zobacz również...

Skip to content