Zmisiowane przedszkole

Przedszkolaki obchodziły dziś Dzień Pluszowego Misia. Data 25 listopada nie jest przypadkowa, gdyż tego dnia obchodzimy rocznicę powstania pierwszej maskotki. Dla dzieci jest to wyjątkowy dzień, ponieważ misie towarzyszą im każdego dnia i są ich pluszowymi przyjaciółmi.

🐻 Grupa 0A

Grupa 0a przebrała się dzisiaj w rożnego rodzaju misie czy to polarne czy bajkowe 🐻🐻‍❄️, dodatkowo dzieci wykonały prace plastyczne z niepotrzebnych już płyt CD i otrzymali misiowe opaski w których spędzili cały dzień!

🐻 Grupa 0B

Z okazji Dnia Misia dzieci przyszły do przedszkola przebrane w brązowe ubrania oraz nosiły opaski z misiowymi uszami. Przedszkolaki stworzyły misie na patyku, prace plastyczne z plasteliną oraz bawiły się i śpiewały piosenki tematyczne. Na koniec dnia odbyła się także sesja fotograficzna w misiowej fotobudce. To był bardzo zmisiowany dzień.

🐻 Grupa 0C

Przedszkolaki z grupy 0c z radością celebrowały Dzień Misia.🐻 Podczas zajęć dzieci prezentowały kolegom i koleżankom swoje fotografie z pluszakami, a następnie przy stoliczkach zabrały się do pracy, by ozdobić ramki ze zdjęciami. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawie ruchowej przy piosence „Jadą misie” oraz wykonywały pracę plastyczną pt. „Kolorowy miś”. Ten dzień był dla przedszkolaków pełen wrażeń, uśmiechu i wspólnej zabawy.🤗

🐻 Grupa 0D

W dniu Misia dzieci z grupy 3 latków poznawały kolory, przeliczały, układały historyjkę obrazkową, wypowiadały się na temat co robiły misie na podstawie obrazków, śpiewały piosenki o misiu. Dzieci również zaprezentowały przedstawienie „Budzenie misia” w przebraniach i z rekwizytami.