ZNALAZ艁EM KAMIE艃 Z NAPISEM „LOVE” 馃挅

ZNALAZ艁EM KAMIE艃 Z NAPISEM „LOVE” 馃挅
Przedstawiamy drugi projekt edukacyjny, kt贸ry zosta艂 zg艂oszony przez nasz膮 szko艂臋 do og贸lnopolskiego konkursu PROJEKTANCI EDUKACJI.
Temat projektu: Znalaz艂em kamie艅 z napisem „Love”.
Mo偶na codziennie oddawa膰 1 g艂os z jednego adresu mailowego.
G艂osowanie trwa od dzisiaj do 11 grudnia 馃檪
Zach臋camy Pa艅stwa do g艂osowania!
Prosimy jednocze艣nie o zach臋canie do g艂osowania znajomych, rodzin臋, s膮siad贸w…
KA呕DY G艁OS MA ZNACZENIE ! G艁OSUJEMY CODZIENNIE !馃槉
TYKO WSP脫LNYMI SI艁AMI SZKO艁A MO呕E WYGRA膯. 馃挆
Kilka s艂贸w o projekcie:
Kto z nas w dzieci艅stwie nie znosi艂 do domu kamieni? Fascynacj臋 dzieci kszta艂tami i kolorami kamieni, chc臋 wzbogaci膰 o podstawow膮 wiedz臋 na temat ska艂 i minera艂贸w. Zobaczy膰, dotkn膮膰, do艣wiadczy膰 to cel projektu kt贸rym jest utworzenie szkolnego lapidarium. Przy budynku szkolnym powstanie ogr贸d skalny z reprezentantami r贸偶nych rodzaj贸w ska艂 i minera艂贸w, kt贸re uda si臋 zgromadzi膰 i sklasyfikowa膰 grupie projektowej. Zdobywaj膮c wiedz臋 na temat ska艂, uczniowie poszerz膮 wiedz臋 na temat dzia艂alno艣ci l膮dolodu na terenie Pomorza. W trakcie wycieczek terenowych dzieci b臋d膮 tak偶e doskonali膰 umiej臋tno艣膰 czytania i pos艂ugiwania si臋 map膮. Poznaj膮 warto艣膰 u偶ytkow膮 kamienia i wykorzystaj膮 swoj膮 kreatywno艣膰 w pracy z nim. Z ogrodu b臋d膮 mog艂y korzysta膰 zar贸wno przedszkolaki jak i uczniowie klas starszych w ramach zaj臋膰 terenowych.
DZI臉KUJEMY ZA KA呕DY ODDANY G艁OS.

Zobacz r贸wnie偶...

Skip to content