Życzenia z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna.

Seneka Młodszy

występ J. Knop kl. VIII

11 listopada w historii Polski to największe narodowe święto oraz czas radości i dumy z bycia POLAKIEM. Po 123 latach zaborów nasza OJCZYZNA odzyskała niepodległość. Polska 100 lat emu udowodniła całemu światu swoją niezależność. Pamiętajmy jednak, że nasze decyzje, tożsamość i tradycje mają wpływ na losy przyszłych pokoleń. 11 listopada na narodowe święto wolności, o którą marzyli i walczyli Ci, którzy nie wahali się w imię wolnej OJCZYZNY poświęcić własne życie. W ten uroczysty dzień oddajmy hołd wszystkim poległym, a ich wielkie czyny niech będą dla nas przykładem, aby wspólnie budować narodową jedność i nigdy nie dopuścić do utraty.

Dyrekcja szkoły

Zobacz również...

Skip to content